BAMA DEKOR olarak, 1970 yılına uzanan deneyim ve birikimimizi bugünkü üretim gücümüzle birleştirerek, konut ve ofis mobilyalarının mekan yapısına göre dizaynı, üretimi ve dekorunun düzenlenmesi alanında uzmanlaşmış bir marka oluşturduk.Atölyemizde kullanılan yüksek üretim teknolojileri sayesinde; her türlü konut ve ofis mobilyalarını üretiyoruz.Firmamız mobilya sektöründe üretimi iki ayrı koldan gerçekleştirmektedir. Biri, Kurumsal başlığı altında daha çok toplu üretimi içeren ve kurumsal müşterilere yönelik üretimlerdir. Diğeri ise, daha çok perakende ağırlıklı ve bireysel tüketiciye yönelik ürün üretimidir.

BAMA DEKOR üretim ve satışlarının , her birinde pazarlama, proje ve teknik kadrosu bulunan, Ankara ve illerinde bulunan çözüm ortakları ile gerçekleştirmektedir.Üretimlerimiz ana müteahhit , işletmeci ve/veya proje müellifi firmalar ilede ortak çalışmalar yapılarak şekillenmektedir. BAMA DEKOR, anahtar teslimi veya mobilya ile sınırlı olarak üstlendiği projeli üretimlerde üretim öncesi hizmetleri sunmakta ve üretimi gerçekleştirmektedir. Projeli üretimleri gerek kendi üretim olanakları , gerekse teknik ve lojistik organizasyonlar ile hayata geçirmektedir.

Firmamız hızlı üretim olanağı sağlayan gerekli makine parkına sahiptir.Ürün geliştirme, kalite uzmanlığı ve denetiminde insan unsuru teknoloji ile bağdaştıran güçlü, güçlü, profesyonel, mobilya üretim sektöründe Ankara Sitelerde bulunan yüksek kalite standartlarında üretim yapan ahşap, boya, yüzey işlemeleri, montaj ve dekorasyon bölümleri ile faaliyet göstermektedir.

Amacımız zengin ürün seçenekleri ve özel proje desteği ile bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize, insan yaşamında ferah, seçici ve kaliteli yaşam ortamları ve ürünleri sunmaktır.